קורס אמזון – למה כדאי למכור באתר אמזון?

אמזון הוא אתר שפונה לקהל לקוחות רחב, אתר ותיק וגדול. מי שמוכר באתר איביי יודע שבדרך כלל מוכר טוב, כזה שיש לו חנות איביי עם מגבלות גבוהות יחסית עם מאות ואלפי מוצרים, משחק את משחק של סטטיסטיקה ולמעשה יצליח למכור בחנות שלו באיביי אחוז קטן מאוד מהמוצרים. כלומר באיביי זה משחק של כמויות. כמה שיש לך יותר מוצרים "באויר" בחנות בכל רגע נתון, ככה תמכור יותר, כאשר היחס הוא באחוזים קטנים יחסית.

לעומת זאת באמזון, אתם עובדים על מעט מאוד מוצרים. כלומר אתם מחזיקים ב"אויר" רק 4-5 מוצרים בו זמנית ולרוב תמכרו מעט מוצרים אבל כמות גדולה מכל מוצר שתעמידו למכירה.

כלומר אם באיביי, על מנת למכור בובה לילדים אני צריכה לפרסם בחנות שלי כ 50 מוצרים ומתוכם אני אולי אמכור אחת שתיים, באמזון, אני דגם אחד או שניים של בובה למשל, אבל מכל מאותו הדגם אני אצליח למכור עשרות חתיכות.

כלומר באמזון המסחר עובד לפי איכות המוצר ואיכות השירות ללקוח והמכירה והמשלוח המהיר וכל אלו, והרבה פחות חשוב הכמות מוצרים, כלומר הרבה פחות חשוב שיהיו לי הרבה סוגים של מוצרים ויותר שאני אקפיד לתת מוצר איכותי ושירות מהיר וברמה הגבוהה ביותר ללקוחות.

בקורס אמזון אנחנו מלמדים אתכם בדיוק איך לעבוד על מנת להגיע לתוצאה המיוחלת הזו של למכור עשרות חתיכות ממוצר אחד ברווחים יפים. בקורס אמזון הבסיסי שלנו אנו מתחילים בללמד אתכם את שיטת המסחר שנקראת דרופ שיפינג.

מה זה דרופ שיפינג ?

דרופ שיפינג זו שיטה שבה אני לא מוציאה כסף מראש וקונה כמות של מלאי מוצרים ואז מעמידה אותם למכירה, אלא אני הולכת ומעתיקה מוצר שכבר קיים למכירה בשוק באתר אינטרנט אחר, כמו איביי, ואז אני מפרסמת אותו למכירה באמזון. רק אחרי שלקוח רוכש ממני את המוצר בפועל, כלומר רק אחרי ששילמו על המוצר, אני הולכת לאיביי וקונה אותו ושולחת ללקוח. כלומר בשיטת הדרופ שיפינג אין לנו שום סיכון כספי, בניגוד לפתיחת כל עסק אחר שתרצו לפתוח ולא משנה באיזה תחום, תצטרכו להזמין מלאי מוצרים מראש, לשלם שכירות על החנות, להחזיק עובדים בתשלום ועוד ועוד.

בשלב המתקדם של קורס אמזון, נלמד אתכם איפה הכסף הגדול, איך מאתרים מוצר שיש לו פוטנציאל רווח גדול, ומוצאים איפה אפשר לייצר אותו בזול, איזה מוצר לבחור, איך מזמינים אותו ומאיפה כמה למה ואיך עוברים את תהליך השילוח שלו אל אמזון ומשם ללקוח.

באמצעות סרטונים מצולמים עם מדריך שמקריין אותם שלב אחר שלב, נלמד אתכם כיצד לבנות לעצמכם אט אט עסק יציב שיניב לכם רווחים יפים אם רק תרצו ותשקיעו בו את הזמן.

כאמור, הסרטונים של קורס אמזון מלווים בקריינות של מדריך בכיר בעל נסיון רב שנים בתחום המסחר האינטרנטי , יזם מצליח, וצוות הדרכה מנוסה אשר אחד אחד בעצמם מנהלים עסק משגשג באמזון ויביאו מתוך הנסיון האישי שלהם את המידע הכי מדוייק ומקצועי ואת הטיפים הכי חמים בתחום. בנוסף, אנו מלווים את תהליך הלמידה בוובינר, הדרכות "חיות" באינטרנט אחת לכמה שבועות, ובליווי יום יומי בקבוצת הפייסבוק הפעילה שלנו המורכבת מתלמידי ומדריכי הקורס המנוסים.

מזמינים אתכם לפתוח פרק חדש בחיים שלכם, ולהצטרף למאות ישראלים שכבר מתפרנסים מעבודה מהבית. כן זה אפשרי וכן גם אתם יכולים.

קרדיט תמונה: Gargantiopa / Shutterstock.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *