טיפים וטריקים מנצחים למכירות באיביי

אם אתם מחפשים להיפטר מכל מיני ג'אנק ודברים שהצטברו לכם בבית ועל הדרך רוצים גם להרוויח מזה כסף, אתם בטח יודעים מה התשובה שלי… תמכרו את זה באיביי. למעשה יש אנשים שהפכו את זה לפרנסה ופיצחו את הסוד לאיך לעשות כסף באיביי. אנשים אלו מוכרים פריטי ג'אנק באיביי באופן שיטתי ועושים כסף לא רע. להלן כמה טיפים של המומחים למכירות באיביי.

טיפ ראשון –  תמונות, תמונות ותמונות

תמונות שזה מה שמוכר, כל מה שרוצה לעשות קניה באיביי ומחפש מציאות באיביי מקבל את ההחלטה שלו בעיקר על ידי העין. אחר כך הוא עובר לפרטים הטכניים. לכן חושב להשתמש בהרבה תמונות המציגות את המוצר מכל הזוויות האפשרויות על מנת להמחיש ללקוח הפוטנציאלי את המוצר כאילו הוא בוחן אותו בידיו. כמובן שחשוב להשתמש בתמונות איכותיות.

טיפ שני – פרטי המוצר

אם אתם רוצים לדעת איך למכור באיביי מוטב שתחשבו רקע על איך קונים באיביי. שימו את עצמכם במקום הלקוח אשר עושה קניות באיביי. הלקוח רוצה לדעת את כל פרטי המוצר, זה דבר חשוב מאוד. כבר אמרנו שהתמונות הן חלק חשוב אך הן אינן יכולות לבטא את הכול, חייבים לרשום תיאור מדויק. כאשר לקוח רואה מוצר הוא רוצה לדעת מהן המידות שלו, כמה הוא שוקל, ממה הוא עשוי וכל פרט טכני בעל משמעות.

טיפ שלישי – השפה המקצועית של איביי

אחד הדברים שלומדים בקורס מכירות באיביי הוא השפה המקצועית וכל הקיצורים שמשתמשים בהם באיביי. כמובן שתוכלו למצוא לכולם הסבר, זוהי לא הסיבה מדוע לוקחים קורס מכירות באיביי (יש סיבות רבות אחרות). גולשים במרבים לרכוש באיביי מכירים את הז'רגון המקצועי של איביי והרבה פעמים עושים חיפושים על פי אותן מילים בראשי תיבות. למשל במקרה שבו אתם מוכרים מוצרים משומשים מהג'אנק שיש לכם בבית, הלקוח רוצה לדעת באיזה מצב הם. האותיות VGC מציינות את הקיצור שאומר שהמוצר במצב טוב מאוד. מי שמנוסה בקנייה באיביי מראש ישתמש בביטוי זה בחיפושים שלו.

שלושת הטיפים שנתתי לכם יכולים לעשות פלאים בתחום המכירות שלכם. כמובן שזוהי לא כל התורה, יש עוד דברים רבים שצריך לדעת. מומלץ מאוד לקחת קורס מכירות באיביי על מנת לשפר את כישורי המכירות שלכם.

קרדיט תמונה: Burdun Iliya / Shutterstock.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן